HOME
       
PRODUKTE
     
PARTNERE
     
DISTRIBUTORE
     
EVENTE
     
GALERI
     
KONTAKT
 
HOME
Struktura e Kompanise
Kliente & Furnitore
Rreth Nesh
Certifikimet
Vizioni Ynė
Publicitet
TE REJAT
07/04/2011
Panair Pranvere 2011
KAPPA OIL SH.A. u prezantua nė Panairin ...  vazhdon...
16/12/2010
Eveniment lancimi produkti i ri (2010)
Ne Dhjetor 2010 , kompania “KAPPAOIL” ...  vazhdon...
10/09/2010
Automechanica Frankfurt - Gjermani (2010)
“Automechanica Frankfurt 2010” eshte p...  vazhdon...
21/05/2010
Eveniment Rally Albania
a) Edicioni “Rally Albania 2008” b) ...  vazhdon...
Arkiva e tė rejave
 
 
 
KAPPAOIL
Profili i Kompanise !

 Aktiviteti ynë është importimi i markave më të njohura boterore të vajrave lubrifikante, filtra, bateri e aksesore të tjerë për makina si dhe prodhimi i markave vendore,  lokale të lubrifikanteve për automjete, motocikleta, agrikulture, industri, marine, kimikate, graso, antifrize, etj.  Kompania prodhon markat e saj të cilat i ka të rregjistruara pranë në Drejtorine e Rregjistrimi të Patentave dhe Markave  (DPT)  Tiranë.  Markat janë pronë e shoqerisë, të cilat kompania i prodhon dhe për  të  tretë.

 

 


Ecuria e KappaOil
Një tjetër degë e kompanisë  “KAPPAOIL”  sh.a është dhe kompania  “KAPPA GHEPARD”  sh.p.k  e cila prodhon tapeta për  të gjithë tipet e automjeteve  gome dhe moket.  Kompania është  lider absolut dhe e vetmja në të gjithë rajonin e Ballkanit, duke patur cilësi e cmime ndër me konkuruese në tregun boteror  të  tapetave  për automjete.

 Markat e rregjistruar  të  shoqerisë  “KAPPAOIL” sh.a  janë:

KAPPAOIL, REXOIL, EUROIL, CAMPION, KEDOIL, MITTOIL, FREEWING, MOTEX.

Kappa Oil TV Spot
 Click more ...
REGJISTROHUNI
PĖRDORUESI
Fjalėkalim
      
NDRYSHONI FJALĖKALIMIN
BULETINĖ
E-mail
REGJISTRO  >>      
SHFAQJA PARAPRAKE E GALERISE
                   
 
 
Tetor 2014
D L M M G V S
    1   2   3   4 
 5   6   7   8   9   10   11 
 12   13   14   15   16   17   18 
 19   20   21   22   23   24   25 
 26   27   28   29   30   31